STEADYCAM

Türkiye’nin ilk profesyonel Steadicam’ını üreten Mayn Medya sarsıntı olmadan tv, film, reklam, video ve canlı etkinlikler için en iyi hareketli görüntüyü elde edebilmenizi sağlamaktadır.Steadicam diğer çekim düzeneklerine farkla daha bireysel bir düzenektir. Bireysel olmasının yanında daha az malzemeli, daha hafif ve ve ufak bir düzenektir. Sizi sınırlayan ray, tekerlek vb. malzemeler olmaması size daha özgür ve rahat bir çekim imkanı sağlamaktadır. Steadicam sayesinde az kişiyle ekip kurma imkanını yakalayacak, kullanım genişliği ile birlikte taşıması kolay bir düzeneğe sahip olacaksınız.

Anlık yapılacak olan değişimlerde veya çekim esnasında kullanım kolaylığı ile işinizi daha çabuk halletmenize olanak sağlayan Steadicam, size zamandan tasarruf etme şansı tanır. Yardımcı parçaları sayesinde hareketli eşyalarda dahi kullanıma uygunluğu ve kaliteli görüntü elde edebilmeniz için tasarlanan düzenek bir çok değişim seçeneği sunmaktadır.

Mayn Medya’nın sağladığı Steadicam avantajları ise lazer ve CNC teknolojisi ile üretim yaparak hatasız ürünler ortaya koyması, SD, HD, ve CINE olmak üzere her türlü ihtiyaca
karşılık veren esnek bir tasarıma sahip olması, hafif ve sağlam fonksiyonel gövdesi ile kolaylık ve rahatlık sağlaması, stoklu yedek parça imkanı ve 7/24 servis hizmeti ile Türkiye’de ilk olarak profesyonel Steadicam üreticisi firma olarak sektörde yer almaktadır.

* Profesyonel Steadycam Türkiye’de ilk kez firmamız tarafından üretilmektedir.

Ürünlerimizden Görüntüler