Yüksek teknoloji ürünü Lazer ve CNC ile hatasız seri üretim.
Broadcast sektörünün ihtiyacı olan teknik malzemelerin üretimi ve servisi.
Dünya kalitesinde üretim ve ürettiğimiz ürünlere 2 yıl garanti.
Servis ve yedek parça stoğu, 7/24 hizmet

PRO JIB

Pro Jib’in yerli ve milli üreticisi olan Mayn Medya her türlü sinema, dizi, reklam, klip, tanıtım filmi vb. prodüksiyon işlerinizde yanınızda olmaya devam etmektedir. Pro Jib ile görüntülerinize hareket katmanın yanında 3. Boyutu ekleyerek hayallerinizin üstünde işler çıkaracaksınız.

Dar alanlarda ve her türlü hava koşulu dahil olmak üzere kolaylıkla kullanabileceğiniz Pro Jib, efekt ve hareket imkanları ile hayal gücünüzün sınırlarını aşacak görüntüler ortaya koymanızı sağlar. Cazip fiyatı, kullanım kolaylığı ve özgür kullanımı sayesinde prodüksiyonun vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Pro Jib taşıma kolaylığı ile her mekanda ve koşulda kullanılabilme imkanı sağlar. Bunun yanında 2 metreye kadar yüksekliğe ulaşabilmesi sayesinde kusursuz görüntüler elde
edebilirsiniz. Mayn Medya yüksek teknoloji ürünü olan lazer ve CNC ile hatasız ürünler ortaya çıkarmaktadır. Broadcast sektörünün ihtiyacı olan teknik malzemelerin de üretimini üstlenen Mayn Medya kullanıcılarına 2 yıl garanti ile birlikte servis ve yedek parça stoğu ile 7/24 hizmet sunmaktadır.

STANDART DONANIM

2 metre (max) yükseklik
Özel Alaşım Full Alüminyum gövde
Özel Alaşım Full Alüminyum Tripod
Stüdyo ve düz zemin için 3 tekerlekli Dolly
75 mm ve 100 mm Tripod Head için uyumludur.

Ürünlerimizden Görüntüler