Jimmy Jib Nedir?

Farklı kameralarla istenilen her alanda kolayca çekim desteği sunan Jimmy Jib sistemleri tam da beklentileri karşılayabiliyor.

Jimmy Jib nedir? Profesyonel kamera sistemleri her türlü amaca hizmet edebiliyor. Dizi ve film sektörünün her geçen gün daha da büyümesi kamera sistemlerinin de kalitesinin artmasına neden olmuştur. Jimmy Jib yüksek kalite çekim konusunda tam da beklentileri karşılayabiliyor. Zoom’lu ve Zoom’suz çekimler yapılabilmesine olanak tanıyan bu sistemler her mekanda HD kalitede çekim yapabilmenizi sağlıyor.

Farklı uzunluklara erişebilen Jimmy Jib’lerin bu özelliği zorlu çekimlerle başa çıkabilmenizi sağlıyor. Çok fonksiyonlu işlevsel özellikleri yüksek kalitede çekim desteği sunuyor. Jimmy jip sistemlerinin mutlaka kaliteli ürünlerden tasarlanması gerekir. Piyasa fiyatından oldukça ucuza satılan bir ürün düşük kalitede çekim yapmanıza neden olabilir.

Jimmy Jip Operatörü

Jimmy Jib sistemlerinde yüksek verim alabilmek için bu sektörde uzman kişilerden destek alınması gerekir. Jimmy Jib operatörü istenilen her alanda yüksek kalitede çekimlere ulaşmanızı sağlar. Tekerlekleri sayesinde istenilen açıya rahatlıkla dönebilen Jimmy jipler manuel ya da uzaktan kumanda yardımı ile kullanılan bu cihazlar tam beklentilerinizi karşılayabiliyor.

Jimmy Jib daha çok bir vince benzer. Mini Jib ve Cine jib ise daha ufak modellerdir. Dar alanlarda kullanım için oldukça pratik olan bu sistemler her açıdan görüntü alabilmenizi sağlar. Kolay kullanımı sayesinde Jimmy jip sistemleri pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Profesyonellik konusunda beklentileri karşılayan Jimmy jip sistemleri göz zevkine hitap eden yapısıyla her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır.

Sinema ve dizi sektöründe profesyonel çekimler yapabilmek için jimmy jip sistemleri kullanılır. Öyle ki pek çok sinema sahnesindeki profesyonel bir çekimi Jimmy jipler terazi görünümündeki kamera sistemleriyle çekebiliyor. Bu da sahnelerin bazı kısımlarında tam da istenilen görüntünün alınabilmesini sağlıyor. Jimmy jip sistemleri otomatik ya da manuel olarak çalışabilir. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Jimmy jip sistemlerini internet adresimizden satın alabilirsiniz. Size özel kamera sistemlerimiz ile her mekanda yüksek kalitede çekim yapabilmenizi sağlıyoruz. Ürün hakkında detaylar için hemen bizleri arayabilirsiniz.