Mayn Medya Hakkında

15 yıllık deneyimimiz ile yerli ve milli üretim serüvenine başladık. Kuruluş amacımız sektörün eksikliklerini tamamlayarak, ithal malların önüne geçecek bir üretim artışı sağlayıp yerli üretim olan ürünlerimizi Türkiye ve diğer ülkelere tanıtarak ekonomiye katkı sağlamaktır. Yenilikçi ve teknolojik gelişmelerin kapısını açan Ar-Ge çalışmalarımız ile ilk yerli ve milli ürünümüzü piyasaya sunduk. İlk yerli Jimmy Jib üreten firma olmanın gururu ile müşterilerimizi daha da mutlu etmek için çalışmalarımıza
devam ettik. Buna paralel olarak çalışma döngümüzü artırarak 12 metrelik Jimmy Jib üretimi yaparak Türkiye de ve yurt dışında tercih haline geldik.

Üretim ve servis hızımızın artmasıyla daha da çok ülkeye ulaşarak ; Irak, Dubai, Azerbaycan, Almanya, Hollanda, Fransa, Amerika ülkelerine yaptığımız teslimat ile dış pazarda da adımızdan söz ettirerek yerimizi aldık. Çalışma disiplinimiz, iş ahlakımız, dürüstlüğümüz, üretimdeki sıfır hata anlayışımız dış pazarda da başarılı olmamızı sağladı. Ulusal ve uluslararası fuarlarda gördüğümüz büyük ilgi, işimize verdiğimiz önemin ne denli büyük olduğunu gösterdi.

Uzun yıllar süren çalışma hayatımızda kazandığımız tecrübeler ve sürekli yükselen başarı grafiğimiz önümüzdeki en büyük engeli ‘‘Yerli üretime karşı olan önyargıyı” kırmamızı sağladı. Katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda gördüğümüz büyük ilgi işimizi ne kadar iyi yaptığımızın ispatı oldu. Kalitemizi piyasaya kanıtlarken yerli üretimde zirvede olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin sınırsız sayıda sökülüp takılabileceğini, kullandığımız malzemelerin ömürlük olduğunu, en kolay taşıma ve en hızlı kurulum özelliklerinin olduğunu söyleyerek sizin de bu deneyimi yaşamanız için ofisimize bekliyoruz.