Mayn Medya Hakkında

2003 yılında pazardaki açığı görüp sektöre girdik. Amacımız piyasadaki ithal malların sayısını azaltıp yerli üretimi artırmaktı. Heyecanla başladığımız bu serüvende birçok zorlukla karşılaştık. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarımızdan sonra ilk ürünümüzü pazara sunduk.İlk yerli Jimmy Jib üreten firma olmanın gururunu yaşadık. Kabul gören ürünümüzden olumlu geri bildirimler aldık. Haliyle talep eğrisi yukarı doğru çıkmaya başladı. Bu istek bizi daha çok çalışmaya itti. Türkiye’deki ilk 12 metrelik Jimmy Jib’i ürettik. Üretim ve servis hızımızı artırdık. Yerli piyasadaki bu başarıdan sonra Irak, Dubai, Azarbeycan’la Orta Doğu ve Asya; Almanya, Hollanda, Fransa’yla Avrupa ve son teslimatlarımızla Amerika olmak üzere dış pazara açıldık. Çalışma disiplinimiz, iş ahlakımız, dürüstlüğümüz, üretimdeki sıfır hata anlayışımız dış pazarda da başarılı olmamızı sağladı.

Katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda gördüğümüz büyük ilgi işimizi ne kadar iyi yaptığımızın ispatı oldu.

Uzun yıllar süren çalışma hayatımızda kazandığımız tecrübeler ve sürekli yükselen başarı grafiğimiz önümüzdeki en büyük engeli ”Yerli üretime karşı olan önyargıyı” kırmamızı sağladı. Piyasa kalitede dünya standartlarında üretim yaparken en uygun fiyatı verdiğimizi kabullenmiş durumda. Yerli üretimde 1 numara olduğumuz da yüksek sesle söyleniyor. Biz de bu konuda iddialıyız zaten.

Bu anlattıklarımız kendimize niye bu kadar güvendiğimizi açıklıyor diye düşünüyoruz. O yüzden gönül rahatlığıyla ürünlerimizin sınırsız sayıda sökülüp takılabileceğini, kullandığımız malzemelerin ömürlük olduğunu, en kolay taşıma ve en hızlı kurulum özelliklerinin olduğunu söyleyebiliyoruz. Aynı zamanda bizim standartlarımızda üretim yapanlar arasında en uygun fiyat garantimizin olduğunu da. Tabi estetik tasarım ve kusursuz çalışma performansı da var.

Bizi daha iyi anlamanız ve ürünlerimizi denemeniz için sizleri ofisimize bekliyoruz. Hepiniz davetlisiniz.