CONTROL BOX

Yüksek teknoloji ürünü Control Box.
Tamamen Türk mühendisliğinin ve Firmamızın başarısı olan yerli üretim, yerli yazılım.
Joystick, Zoom – Focus, Speed, Ramp gibi ayarları üzerinde bulundurur.
Dünya kalitesinde üretim ve 2 yıl garanti
Servis ve yedek parça stoğu, 7/24 hizmet.

Tamamen Türk mühendislik ürünü olan control box operatörünüze kolay ve rahat kullanım imkanı sunar. Tamamen Türk mühendisliğinin ve Mayn Medya’nın başarısı ile
üretilen yerli üretim, yerli yazılım olan Control Box yüksek teknoloji ile üretilerek en iyi sonucu almanızı sağlamaktadır. Joystick, Zoom – Focus, Speed, Ramp gibi ayarları üzerinde bulunduran Vrabus Remote Head’in kontrol ve kumandası olan Control Box, operatöre esnek kullanım sağlar.

Mayn Medyanın sağladığı kolaylık ile Control Box üzerinde bulundurduğu pan, tilt, dutch, speed, ramp, direction ayarları 12V ve 24V DC out çıkışı sayesinde sahada kullanacağınız monitör, kamera veya diğer cihazlarınıza DC güç çıkışı bulundurur. Mayn Medya’nın sağladığı başka bir kolaylık ise kullanılan ulticore kablo ile tüm kablolar tek bir kablo ile birleştirilerek kablo karmaşasına son verilmiştir. Opsiyon olarak multipin konnektörler ile kabloyu daha fonksiyonel kullanabilirsiniz. Dünya kalitesinde üretim yapan Mayn Medy, 2 yıl garanti ve servis ve yedek parça stoğu ile 7/24 hizmet vermektedir.

Control box, tamamen Türk mühendislik başarısı olarak firmamızın ve ülkemizin gurur kaynağıdır.