Dünya standartlarında ürünler kullanan Mayn Medya müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Stüdyo da veya kullanım amacınıza göre ışık projelendirmesi sağlamanın yanında sağlam, hafif ve ekonomik soğuk ışık üretimi ile rahat kullanım imkanı sunar.
Televizyon, prodüksiyon, bluebox, greenbox, fotoğraf stüdyolarında ve tüm outdoor ihtiyaçlarınız için üretilen soğuk ışık; 2×55, 4×55, 6×55, 8×55 watt florasan, 3×30 watt led çeşitleri, düşük enerji ve düşük ısı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Birçok TV stüdyosunda kendini ispat etmiş olan soğuk ışık sistemleri yüksek teknoloji ürünü lazer ve CNC teknolojisi ile donatılmıştır. Standart donanıma sahip Barndoor ile kaliteli görüntülere sahip olacaksınız. Stüdyo veya kullanım amacınıza göre ışık projelendirmesi yapan Mayn Meyda projenize özel üretim ve 2 yıl garanti servis ve yedek parça stoğu ile 7/24 hizmet vermektedir. Mayn Medya ürettiği ışıklarda dünya kalitesinde ampül, balast, duy, crom nikel yansıtıcı kullanmaktadır. Bunun yanında düşük enerji tüketimi ve bulunduğu ortamı ısıtmaması gibi avantajları ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Yumuşak ışık ve Barndoor yönlendirmeleri ile her türlü prodüksiyonunuzda en verimli ışığı almanızı ve ışık yönlendirmesi ile kullanım kolaylığı sağlar.
Projenize, isteklerinize, kullanım amacınıza ve stüdyonuzun ihtiyacına göre yatay veya dikey üretimin yanında normal veya Dimmer’li modeller sizlerin istekleri doğrultusunda üretilmektedir.

Ürünlerimizden Görüntüler